2. Díl

30. května 2012 v 20:00 | A girl in the sky with diamonds |  Nikdy si ho nevezmu!
Fajn, tenhle díl jsem přednastavila, protože touhle dobou se nejspíš chlámu s kámoškou v divadle:)
U minulého dílu mě moc potěšily dva komenty (u třetího článku je to docela dobrý, ne??), tak doufám, že mě nezklamete ani teďka:)
ENJOY READING, peace and love.
A girl in the sky with diamonds


2. Díl

Už jsem neplakala, jenom jsem seděla na posteli, koukala do stěny a přemítala, co jsem kdy komu udělala, že mě Bůh a rodiče takhle trestají. Vyrušilo mě zaklepání na dveře. Otevřely se a vešla moje máma.

"Holčičko, já vím, že je to pro tebe těžké, ale tím, že na nás budeš zlá, nic nespravíš."

"Jo? Tak teda sorry! Až mi příště přivedete bezdomovce a řeknete mi, že se odteď budu živit tím, že mu budu mít nohy, tak budu skákat do stropu a volat:'Jůůů! To je úžasný'! Spokojená?"

"Nebuď na mě drzá!"okřikla mě máma. "Myslím to s tebou dobře. Joe a jeho bratři zpívají ve skupině, jsou slavní a bohatí. Budeš dobře zaopatřená."

"Ty brďo tak to je fakt tahák."prohlásila jsem ironicky.

"Navíc, posuď to sama."řekla a odešla z pokoje, místo ní tam přišel Joe. Zavřely se za ním dveře a když slyšel cvaknutí zámku, vrhl se zpátky k nim a lomcoval za kliku.

"Proč nás tady sakra zamykáte?"řval a bušil do dveří. Ale nepřišla žádná odpověď. Zkoušel to ještě chvíli, pak ale klesl vedle mě na postel a dal si hlavu do dlaní. "Bože."vzdechl.

"Jak vidím, tak z toho taky nejsi odvařenej."podotkla jsem, protože se mi v hlavě začínal rodit nápad.

"Vidíš mě snad radostí skákat do stropu?"zpražil mě pohledem. "Ne, promiň, neber si to tak. Jsi hezká, to jo, ale...rozumíš."

"Jo, já vím. Nezlob se, ale já bych si tě taky nevzala." Byla jsem opravdu ráda, že to bere stejně. Protože jsem se chvíli bála, že by mě měl třeba rád...a to by bylo fakt v háji. "Tak co budem dělat?"zeptala jsem se.

"Netuším."povzdychl si Joe.

"Měla bych nápad."ušklíbla jsem se, protože podle mých myšlenek ten plán prostě neměl ani chybičku.

Jakmile jsem tu větu vypustila z pusy, Joe se na mě poprvé pořádně podíval a rozzářily se mu oči. "Fakt?" Evidentně byl nadšený z toho, že alespoň někdo z nás dvou má tušení, co bude dál.

"Jo. Ale potřebuju, abysme do toho šli oba dva. Mělo by to vyjít, jak znám moje rodiče a tvoji sou myslím těm mým dost podobní."uvažovala jsem. "Prostě, můj plán je - Budeme s tou svatbou souhlasit."

Joe namě vyvalil oči a já se na chvíli bála, že má nějaký srdeční záchvat. Pak ale naštěští zase začal dýchat. "Ses posrala, ne?" To byla jeho první reakce.

"Počkej, to není všecho. Řeknem našim, že jsme v sobě našli zalíbení a se svatbou souhlasíme. To je ta jednoduchá fáze."

"Jednoduchá? Vzít si holku, kterou znám půl dne? To teda nechci vidět tu těžkou část..." Joe byl zděšený mým plánem, ale chtěl si ho poslechnout do konce.

"Počkej, ke svatbě nedojde."uklidnila jsem ho. "Pak se začneme chovat jako mladý šílený zamilovaný. Já jsem ochotná zaplíst si dredy a nechat se tetovat. Barákem bude denně dunět Elvis Presley a budem chodit na rockový festivaly. Naši nesnáší rock n' roll."ušklíbla jsem se.

"Naši taky."usmál se Joe. Začínalo se mu to líbit.

"Super! Takže souhlasíš?"

"Jasně!"zazubil se a plácli jsme si."Ale co pak?"

"No, naši nebudou chtít tu svatbu dřív, než se zklidníme. Ale protože to se nestane, tak jí budou muset sami zrušit. Pro naše dobro, protože vím, že se jím víc líbí tahle Annie, než ta, co se ze mě stane od zítřka."usmála jsem se. "A teď se zvedej, jdem jim to říct."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | Web | 30. května 2012 v 21:56 | Reagovat

Chytrý plán ! :D
Ale mimochodem, nechybí tak tak asi ještě dalších... 2000 písmenek? :-P.  Koukám, koukám a nic nevidím :).
A snad jsi si to v divadle užila/užíváš.

2 Andy Andy | Web | 31. května 2012 v 18:59 | Reagovat

Jééé, drsný plán. Těším se na pokračování! :-)

3 Łilly Łilly | Web | 1. června 2012 v 1:24 | Reagovat

úžasný díl :-)
dokonalý plán, jsem zvědavá jak to bude pokračovat :-)
honem další díl :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama