Úvod do nové FF

28. května 2012 v 17:42 | A girl in the sky with diamonds |  Nikdy si ho nevezmu!
Tramtadadá!! Úplně první fan fiction na tomhle spisovatelském blogu světovém odpadišti nepotřebných písmenek!! :)
Tak, co bych vám tak asi o ní řekla. Bude se jmenovat Nikdy si ho nevezmu! (název těžce debilní, ale věřte, že je nejchytřejší z mého seznamu:))
Zde je taková lehká upoutávka:

Přemýšleli jste někdy, co byste dělali, kdyby rodiče už před vaším narozením rozhodli, koho si máte v budoucnu vzít? Bez ohledu na vaše city?
Dvacetiletá Annie se dostala do téhle situace přesně v den svých narozenin. Jenže ona nevěří ve sňatek bez lásky a Joe Jonas, kterého jí rodiče vybrali za manžela, taky ne. Tak se rozhodnou pro odvážný plán - překazit rodičům jejich záměr tak, aby svatbu nakonec zrušili ti, kdo jí dohodli.
Podaří se jim to? A co všechno jim bude stát v cestě?

Jak vám to zní? Tímhle by se dala vystihnout hlavní myšlenka i děj.
Hlavními postavami tu budou Annie a Joe, jak jste se již dočetli, ale důležitý tu bude i Nick a pochopitelně jejich rodiče, proti kterým bojují:) Frankie se tu sice jenom mihne, al etaky tam není nedůležitý:)
Tak to by bylo asi všechno k úvodu, nechci toho vykecat moc:) Uvidím, jestli sem dám první díl dneska nebo až zítra, majte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 28. května 2012 v 22:28 | Reagovat

ahoj, zapsat se klidně můžeš :-) My samy neobíháme. Píšeme komentáře k ffkám, protože affs jsou většinou blogy na které chodíme pravidelně. Samozřejmě nás potěšíš když občas napíšeš nějaký komentář k článku nebo k ffce :-) Záleží na tobě :-) Nepreferujem typ affs úplně bez komunikace, jenom jakože tam máme napsaný jejich odkaz a oni náš. Většinou komunikujeme :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama