2. Díl

30. června 2012 v 20:00 | A girl in the sky with diamonds |  Blackbird
Hlásím se vám v první prázdninový den s druhým a posledním dílem:) je ještě delší než ten předchozí, ale dala jsem si záležet,tak se snad nebudete nudit.
ENJOY!!


O měsíc později:

Billie už bydlela u Joea už měsíc a zatím pořád jenom plakala. Joeovi to na jednu stranu rvalo srdce, protože nesnesl, když viděl, jak se někdo trápí, ale nemohl s tím nic dělat. A na druhou stranu ho to zlobilo, protože chtěl vědět, co se Billie stalo a jak by jí mohl pomoct.

Jedno ráno jí jako vždycky nesl snídani nahoru do pokoje, odkud prakticky nevycházela.

"Billie. Nesu ti snídani."

"Já nic nechci."vzlykla.

"Musíš přece něco jíst. A hlavně tady nemůžeš být pořád zavřená."domlouval jí Joe, protože o ní měl opravdu strach. Měla tmavé kruhy pod očima a zhubla tak, že jí na obličeji vystupovaly lícní kosti. Neodpověděla mu.

"Pojď, vstávej."vzal ji za ruku a ona se nechala vytáhnout z postele. Jednou rukou ji držel za paži, do druhé vzal podnos s jídlem a dovedl ji až na zahradu. Zaclonila si oči, protože ji oslepilo ostré sluneční světlo.

"Sedni si." Joe jí dovedl k lehátku a přisunul k němu stolek, na který dal podnos. "A najez se trošku, nevypadáš vůbec zdravě."

Billie nedobrovolně vzala do ruky kus chleba s marmeládou a zakousla se do něj. Nakonec snědla všechno jídlo na podnosu a bylo vidět, že už jí je líp.

"Víš, Joe, chci ti moc poděkovat, že se o mě takhle staráš."pohlédla mi do očí. "Jsem ti za to hodně vdečná. Ráda bych se ti něčím odvěčila, ale já ti nemám co dát."sklopila oči k zemi.

"Já od tebe přece nic nechci. Mně stačí jen, když budeš zase v pořádku." Joe stiskl její ruku a věděl, že to, co říká je pravda.

"Vždyť ani nevíš, proč tu jsem."povzdychla si Billie.

"Tak mi to pověz."

Po tváři jí stekla slza, ale ona přesto začala vyprávět. "Ten den večer, když jsi mě našel, jsem s rodiči a bratrem jela do města na výstavu. Ale táta dostal smyk a v plné rychlosti naboural. V nemocnici je operovali čtyři hodiny, ale ani jeden z nich nepřežil. Utekla jsem odtud a schovala jsem se v tom domě, cos mě pak našel. Uviděla jsem na zemi ty střepy a chtěla jsem...chtěla..."roztřásla se.

"Já vím, já vím." Joe ji objal kolem ramen. "Billie, je mi to moc líto. Neznal jsem sice tvoje rodiče, ale vím, že by nebyli rádi, kdyby se jejich dcera kvůli nim trápila, nebo si chtěla ublížit."

"Já vím."vzlykla Billie. "Proto jsem se taky o nic dalšího nepokusila. Vždycky si vpomenu na naše, jak mi říkali, že život je boj, ale stojí ho za to žít. A taky na tebe. Zachránil jsi mi život a já tě takhle nemůžu podrazit. Ale není to pro mě lehký."

Joe byl šokován tím, co slyší. Nemohl uvěřit, že by si tak křehká a krásná dívka jako Billie musela projít něčím takovým. A nemohl uvěřit, jak se s tím vyrovnává.

"Jsi statečná."vydechl.

-----

Další týden už na tom Billie byla tak dobře, že se s Joem odhodlala vyjít do města.

"Tak, kam bys ráda šla?"zeptal se jí Joe, když stáli uprostřed všech obchodů. "Je tu New Yorker, jestli chceš něco na sebe, zlatnictví, ..."

"Umělecké potřeby."ukázala Billie na malý krámek.

"Joe pokrčil rameny. "Fajn."

Nakonec odešli oba s rukama plnýma čtvrtek, pláten a barev, ale Joeovi to nevadilo. Chtěl Billie rozveselit, což se mu povedlo.

"Co budeš malovat?"zeptal se jí, když nakládali nákup do auta.

"Ještě nevím."odpověděla Billie. "Ale já na něco přijdu. Prodávala jsem obrazy předtím, než..."nedořekla větu. Joe přikývl, chápal to. Pak jeho pohled padl na stojan s časopisy.

"Počkáš tady, prosím? Hned budu zpátky."řekl Billie a běžel tam. Otevřel časopis, na jehož titulce viděl fotku jeho a Ashley. Nalistoval stránku a nestačil se divit. Ashley poskytla exkluzivní rozhovor hned několika plátkům, kde řekla, že ji ten násilník a opilec Joe Jonas opustil kvůli bezdomovkyni se sebevražednými sklony. Joe vztekle praštil s novinami zpátky do stojanu a zamířil zpátky k autu.

"Co se ti stalo?"zeptala se Billie, když si vedle ní sednul.

Joe jí nechtěl tajit pravdu. "Nedávno jsem se rozešel se svojí přítelkyní. A řekla mi, že se mi za to pomstí. Ona je slavná herečka, tak okamžitě poskytla rozhovory bulváru a ve všech těch rozhovorech nás pomlouvá."zavrčel a praštil pěstí do volantu. Měl na Ashley strašný vztek.

"Nás?"

"Tebe a mě."odpověděl Joe. "Myslí si, že jsem ji opustil kvůli tobě."

"A je to pravda?"

"Když jsem tě našel v tom domě, ona tam byla se mnou. Chtěla utéct a nechat tě tam." Joe se zamračil při vzpomínce na tu noc. "Pak v nemocnici mě přemlouvala, abych odešel a nechal tě svému osudu. Ano, rozešel jsem se s ní kvůli tobě, protože mi to otevřelo oči a pochopil jsem, jaká Ashley je." Podíval se jí upřeně do očí.

"Děláš toho kvůli mě moc."povzdychla si Billie. "Ničím ti život."

"Ashley mi ničí život, nebo se o to alespoň chabě snaží."pousmál se Joe. "Ty děláš můj život hezčím."

Nebyl si jistý, proč jí to vlastně řekl. Ale byl si jistý, že je to pravda a že to opravdu cítí. Zamiloval se do ní. Ale nemohl s ní být. Ne teď, po tom, co si prožila.

-----

"Víš co? Přestěhuj se ke mně."navrhl jednou při snídani Joe. Chtěl mít jistotu, že Bilie bude v pořádku a taky nesnesl myšlenku, že by najednou ztratila z jeho života. Byla už jeho neomylnou součástí.

"Copak už tu nebydlím?"podivila se Billie.

"Ale já myslím vzít si sem i tvoje staré věci a tak. Neříkej, že ti vyhovuje chodit v mém tílku a mých teplákách."ušklíbl se. Billie nechtěla, aby jí kupoval nové oblečení, tak nosila jeho.

"Dobře."souhlasila.

Druhý den už ráno stáli před starým domem Billie, kde bydlela se svými rodiči a bratrem. Billie se zhluboka nadechla a zatlačila slzy.

"Dobrý?"zeptal se Joe. Přikývla.

"Billie, nemusíš to dělat."

"Ale já chci."

Společně vešli do domu a Joe se nechal Billie dovést nahoru do jejího pokoje. Domluvili se, že pokoj rodičů a bratra nechají nedotčený, než Billie bude vědět, kam s věcmi a taky ještě bylo brzo na to, aby je mohla třídit.

Vešli do pokoje a Joe se nestačil divit. Čekal jednoduchý pokojík s postelí, stolem a plakáty na stěnách, ale našel výtvarný ateliér,kde stěny ani strop nebyly vidět, protože byly kompletně zalepené kresbami a malbami. V rohu byla opřená plátna s obrazy a postel Joe nejdřív přehlédnul, protože byla schovaná pod hromadou knížek a čtvrtek.

"Wow."pronesl.

"Čekal jsi růžové poníky?"

Pak odnesli do auta všechno oblečení a Joe si mezitím prohlížel Billieniny obrazy. Něco v nich bylo, spousta emocí na papíře a plátně. Ušklíbl se, protože ho napadlo něco úžasného.

"Co s těmihle obrazy?"zeptal se, když se Billie vrátila z auta.

"Nevím jestli je mám vzít s sebou. Bude u tebe místo?"

"Jasně."zazubil se a vzal si do rukou všechna plátna z pokoje. Když je dal do auta a vrátil se nahoru, našel Billie, jak pláče nad rodinnou fotografií.

Odvedl ji do auta a nechal ji tam vyplakat se, protože mu to přišlo jako nejlepší řešení a zbytek věcí donosil sám.

-----

"Billie."vzal ji za paži a lehce s ní zatřásl. Spala jako dudek a vždycky ji bylo nemožné ráno vzbudit. "Billie!"zatřásl s ní.
"Co je?"zamumlala a převalila se na druhý bok.

"Vstávej, mám pro tebe překvapení!"zazubil se.

"Překvapení?"zamrkala Billie. "Jaký?"

"Kdybych ti to řekl, tak to nebude překvapení, že?"usmál se Joe. "Tak se zvedej." Vytáhl ji z postele na nohy.

"Tyhle šaty?" Billie se rozzářily oči, kdyý uviděla krásné jasně modré šaty, pověšené na klice. "Jsou nádherné, Joe, ale říkala jsem ti, že mi nemáš nic kupovat. Mám dost svého oblečení."

"Dneska si je oblečeš."usmál se na ni.

"Kam?"

"To je právě to překvapení. Tak si je rychle obleč, namaluj se a běž za mnou dolů. Budu tam na tebe čekat."oznámil jí s tajemným úsměvem a odešel dolů do obýváku, kde se převlékl do saka. O chvíli později za ním přišla Billie.

Její krása mu vyrazila dech. Modré šaty splývaly kolem jejího těla až na zem, havraní vlasy si učesala do krásného drdolu a jemně se nalíčila. Joe měl co dělat, aby si udržel úsměv a nezačal ji učumovat.

"Je to dobrý?"zeptala se.

"Je to víc než dobrý. Je to úžasný!"rozplýval se Joe. Pak vyndal z kapsy saka tmavý šátek. Když uviděl Billienin udivený výraz, usmál se. "Součást překvapení. Zavážu ti oči."

Šátkem jí jemně zavázal oči a dával si pozor, aby jí nepocuchal drdol. Zlehka se dotýkal jejích vlasů a říkal si, že s touhle dívkou by strávil zbytek života.

"Pojď za mnou." Vzal ji za ruku a odvedl ji do auta, kde přes ni zapnul pás, pak nastoupil na své místo a vyrazil na cestu.
"I když mi povíš, kam mě to unášíš, budu pak překvapená."navrhla Billie.

"Nebudu to radši riskovat."zasmál se Joe. "Už tam budem. Jenom pár kilometrů."

Byli na místě. Joe vystoupil, oběhl auto a pomohl vystoupit i Billie. "Připravená na překvapení?"

"Ano."přikývla.

Sundal jí z očí šátek. Zamrkala a podívala se před sebe. Před ní stála velká budova muzea s plakáty na samostatnou výstavu Billie Sutcliffové. Vehnalo jí to slzy do očí.

Joe stál vedle ní a sledoval její reakci. "Co tomu říkáš?"

Byla ohromená. "To je všechno tvoje práce?"

Přikývl. "Moje a pracovníků muzea, co tam navěšeli tvoje obrazy. Vybral jsem ty nejlepší."

"Z těch obrazů co jsem měla doma?" Opět přikývl.

"Jsi úžasný." Objala ho a Joe se nikdy v životě necítil šťastnější. "Děkuju."

"Co kdyby jsme se šli před děkováním podívat dovnitř? Dneska se ta výstava zahajuje, uvidíme, jak se bude líbit." Vzal ji kolem ramen a vkročili dovnitř.

-----

"Chtěla bych ti moc poděkovat."řekla Billie. Byla už noc a oni seděli na lavičce v parku. Celý den byli na výstavě a sledovali davy lidí, jak přicházeli a dívali se na obrazy. Výstava měla obrovský úspěch.

"Není za co." Joe se na ni usmál a objal ji kolem ramen.

"Ne? Sakra Josephe, zorganizoval jsi mi výstavu!"dloubla ho loktem do žeber.

"Protože si to zasloužíš."Joe jí pohlédl do očí. "Jsi talentovaná. Tvoje obrazy se lidem líbí. Budeš slavná malířka."

"Děkuju."odvrátila pohled a podívala se nahoru na nebe. "Myslíš, že to rodiče vidí?"

Joe se podíval také, viděl tmavé nebe poseté miliony hvězd. "Určitě. A teď jsou na svou dceru hrdí jako nikdy předtím."

"Joe, děkuju ti."Billie zavřela oči a nechala se ovanout letním vánkem. "Za všechno, co jsi pro mě udělal, i když jsi nemusel. Mohl jsi mě nechat v tom domě. Mohl jsi odejít z nemocnice a nemusel jsi čekat, až se proberu. Nemusel jsi mě brát k sobě domů. Ale ty jsi to udělal. A já...já ti za to budu vždycky vděčná."otevřela oči, objala Joea a vtiskla mu polibek na tvář. Joeovi se prudce rozbušilo srdce. Cítil, že teď je jeho šance. Vzal její obličej do dlaní a dlouze se jí podíval do očí. Pak jí políbil na rty. A k jeho překvapení mu polibek oplácela.

Když se od sebe odtrhli, Joe nevěděl co říct. I když už chodil se spoustou holek a zažil soustu polibků, tohle bylo poprvé, co to myslel vážně a nevěděl, co by řekl. "Billie,"zašeptal. "miluju tě. Vždycky budu."

Billie se mu zpříma podívala do očí. "Já tebe taky. Jsi můj důvod být naživu."

Povídali si na té lavičce v parku až do rána. S rozedněním se zvedli a zamířili k Joeově domu. Vedli se za ruku, povídali si o ničem. Oba nikdy nebyli šťastnější.

Když přecházeli silnici, zpoza rohu se vyřítilo auto. Billie ho zahlédla jako první, "Pozor, Joe!"zakřičela a odstrčila Joe stranou na chodník, ale sama už uhnout nedokázala. Auto ji nabralo na kapotu a když pak zabrzdilo, Billie odlétla dva metry od něj na silnici jako hadrová panenka.

"Billie!"zakřičel Joe zlomeným hlasem a rozběhl se k ní.

"Co se to tu děje?!"ozvalo se z okna domu a vykoukla odtud seschlá stařenka.

"Zavolejte sanitku!"zařval Joe a spadl na kolena vedle Billie. Bylo vidět, že má zlomenou nohu, ale to určitě nebylo všechno. Držela se za břicho a tiskla čelisti k sobě, aby nekřičela bolestí.

"Billie, vydrž, sanitka je na cestě, jenom vydrž." Joe ji vzal za ruku a snažil se zadržovat slzy, co mu stékaly po tvářích. "Jenom chviličku vydrž a všechno bude dobrý."

"Joe."vydechla a tvář se jí zkřivila bolestí. "Chci, abys věděl, že tě miluju."

"Já tebe taky. A vždycky budu." Joe uslyšel v dáli houkání sanitky.

"Jsi můj důvod, proč být naživu."šeptala Billie. "Prosím, pošli moje obrazy vydražit na charitu."

"Ne!"vykřikl v slzách. "Nic se ti nestane! Vezmeme se a budeme mít spoustu dětí! Ty je budeš učit malovat a já zase hrát baseball a budeme spolu, dokud nezestárnem."

Houkání sanitky se blížilo a Joe ji už viděl přijíždět. Billie se zavíraly oči a vítr odvál její poslední slova. "Miluju tě."

-----

Joe seděl už tři hodiny před operačním sálem. Tři hodiny tam lékaři bojovali o její život a on už tři hodiny nevěděl, jestli jeho láska přežije, nebo ne.Mnohokrát ho už napadlo, že takhle se musela cítit i Billie, když čekala, jestli přežijí její rodiče. Teď už chápal, proč se chovala tak zoufale. Proč nechtěla žít. Sám by už bez ní taky neviděl smysl života.

"Pane?"uslyšel nad sebou hlas. Vzhlédl a spatřil doktora, co jí operoval.

Vyskočil na nohy a popadl ho za ramena. "Řekněte mi, že je v pořádku!"křičel.

"Operace se vydařila."usmál se na něj doktor a Joeovi spadl ze srdce obrovský kámen. "Slečna Sutcliffová bude bez trvalých následků. Za pár hodin by se měla probrat z narkózy."

-----

"Joe? Joe, kde jsi?" Billie bolel každý pohyb, ale zoufale ho chtěla vidět.

"Tady, zlato."

"Bála jsem se."

"Já taky." Joe zatlačil slzy a položil si hlavu vedle její na polštář.

"Jsi můj důvod, proč žít. Nenechala bych tě tu samotného." Billie mu rukou láskyplně prohrábla vlasy.

"Já vím."

"Myslel jsi to, co jsi mi tam říkal, vážně?"

"Co?"

"Že si mně vezmeš."

Joe se jí překvapeně podíval do očí. "Jasně, že myslel. Nikdy jsem nic nemyslel vážneji."

Billie se usmála. "Miluju tě. Proto jsem ještě pořád naživu." Věnovala mu dlouhý polibek.

________THE END________

omlouvám se, že jsem to nedokončila s Ashley...já trubka na ní úplně zapomněla:)
je to strašně dlouhý, takže jestli jste to dočetli až sem, máte mou poklonu:)
pište náory, jestli se vám to líbilo/nelíbilo, co byste změnili...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 1. července 2012 v 11:29 | Reagovat

Veľmi pekné, zľakla som sa, že Billie to neprežije, ale našťastie to skončilo dobre :)

2 lýla lýla | Web | 1. července 2012 v 12:39 | Reagovat

Ráda bych to všechno řekla rodičům, ale nemám na to odvahu. Navíc by na mě jistě začali křičet, jak můžu být tak nevděčná, a to by mě zlomilo už totálně. Vím, že pro mě toho hodně udělali, ale nemusí se ke mně chovat teď tak odporně.. Ale snad to časem přejde a oni si jednou uvědomí, že nemají jenom dvě dokonalé dcery, ale že všechny jejich dcery jsou dokonalé a na všechny jsou pyšní...

3 lýla lýla | Web | 5. července 2012 v 18:08 | Reagovat

Yeah, I know.. Říká se, že velikost nedefinuje tvou krásu. Ale mě se při pohledu na ty krásné (možná i hloupé) holky chce prostě plakat. Znám Twiggy i Marilyn Monroe a více obdivuji Marilyn, to je jasná věc. Jenže jde také o to, že to byla jiná doba. V té době všichni si přáli vypadat jako ona. Nerozumím tomu rychlému posunu evoluce a myšlení mužů, že najednou chtějí teď vyhublé dívky, když v jejich genech je přece zakořeněné, že ty "krev a mléko" porodí pro ně zdravého syna. Chtěla bych to nějak sama vypátrat, protože by mě opravdu zajímalo, kde byl ten zlom, kdy muži přestali chtít ty "plodnější"..
Děkuju za tvou útěchu a neřekla bych, že kluci v mém okolí by potřebovali vitamínové doplňky.. Spíš jde o to, že se chovám víc jako kluk. Nikdy jsem nedokázala být moc dlouho s holkami, protože řešili ty holčičí věci a mě to děsilo. Děsilo mě se jim otevírat o tom, jestli mě někdy políbil kluk, jestli jsem už s někým spala... Proto jsem přešla ke klukům, kteří se nevyptávají. Vyprávíme si vtípky, děláme si z ostatních kluků legraci a já jsem nadmíru spokojená, protože se nikdy nedostaneme do trapné situace, kdy bychom museli mluvit o našich soukromých věcech. Proto mě asi žádný kluk zatím (doufejme, že jenom zatím a ne napořád) neshledává atraktivní.

4 Łilly Łilly | Web | 6. července 2012 v 10:20 | Reagovat

woow :-)
úžasnéé .. jenom mě mrzí, že to není na více dílu :D
a nic bych nezměnila .. jenom bych přidala další díly :-D

5 lylas-wonderland lylas-wonderland | Web | 8. července 2012 v 22:18 | Reagovat

Dobře, tak já ho tam teda nechám... :-D

6 ErickQuops ErickQuops | E-mail | Web | 21. března 2017 v 3:45 | Reagovat

wh0cd514990 <a href=http://viagraprice2017.com/>viagra price</a>

7 Essay Write Essay Write | E-mail | Web | 11. února 2018 v 5:45 | Reagovat

argument essay <a href="https://argumentessay.us.com">college essay best</a> write an argumentative essay <a href=https://argumentessay.us.com>college essay fixer</a>

8 Andrewrig Andrewrig | E-mail | Web | 30. března 2018 v 12:49 | Reagovat

a hefty resource <a href=https://mobporno.org/>https://mobporno.org/</a> - bizarre porn tube, best hd porn tube, porn tube search.

9 skemiSed skemiSed | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 3:41 | Reagovat

je FГ©licite, l'idГ©e excellente
<a href="http://www.whorebutt.top/">Free XXX Picture Galleries</a>

10 Nancyoccup Nancyoccup | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 1:31 | Reagovat

<a href=https://alitems.com/g/1e8d1144947cf271b95a16525dc3e8/>Aliexpress</a> - your star sales...

11 Andreasoake Andreasoake | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 2:36 | Reagovat

http://pza4j.tk - your Aliexpress star sales...

12 Elmiranaw Elmiranaw | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 22:10 | Reagovat

http://ngf8a.tk - your Aliexpress star sales...

13 RalphSam RalphSam | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 5:38 | Reagovat
14 ElmerRat ElmerRat | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 22:27 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства mail ru</a>

Онлайн клуб знакомств для интимных встреч. лучшие знакомства для XXX в твоем городе. Заходи - не останешься равнодушным!

сайты знакомств области, знакомства мая страница, знакомства 18, знакомства с женщинами с фото, христианские знакомства, знакомства удэ, знакомства сургут, знакомства улан удэ, мамба знакомства вход на мою страницу, знакомства бесплатно без номера телефона, трололо знакомства, знакомства тролола, знакомства в перми, знакомства волгоград бесплатно, спб знакомства бесплатно, табор сайт знакомств регистрация, владимир владимиров знакомства, сеть знакомств, сайт знакомств моя страница бесплатных, знакомства в уфе, майл ру знакомства моя страница вход, дарлинг знакомства, знакомства с телефонами москва, смс знакомства иркутск, m знакомства, знакомства ставрополь, знакомство без регистрации моя страница, знакомства с богатыми, фильм знакомство с родителями, сайт интим знакомств, табор ру знакомства вход, женщины за 40 знакомства без регистрации, майл знакомства моя страница вход на страницу, бесплатные знакомства с номерами телефона без регистрации, знакомства женщины за 40 фото, mail love знакомства, знакомства в пензе, дарлинг сайт знакомств, 4 знакомства, сайт знакомств без фото, знакомства двое, знакомства мужчины лет, знакомства табор ру моя страница вход, знакомства красноярск регистрация, знакомства в ульяновске, знакомства для детей, знакомство бесплатное и регистрации с телефоном, love mail ru знакомства, знакомства сочи

15 Williamdem Williamdem | E-mail | Web | 10. května 2018 v 2:21 | Reagovat

<a href=http://texaschemist.org>has anyone been caught with texaschemist</a> - texaschemist site, texaschemist com viagra

16 Sheilaepipt Sheilaepipt | E-mail | Web | 13. května 2018 v 13:51 | Reagovat

В их нынешнем виде секс-роботы явственно рассчитаны получи и распишись мужчин, только промышленность секс-игрушек развивается, да уж снедать числа стартапов, разрабатывающих секс-игрушки ради женщин , замечает она <a href=https://sexypornovideos.net/%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D0%BA%D0%B1%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%B0/>Одежда для кикбоксинга</a> А со временем приема аспирина исключительно чрез полчаса <a href=https://sexypornovideos.net/%D1%80%D1%83%D1%87%D0%BA%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8B%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%86%D0%B0/>Ручка для прокалывания пальца</a> Данные модели безграмотный программируютсяОсобого ухода безграмотный требовало! Очень иконописно смотрится в доме равным образом радует глаз                          

https://sexypornovideos.net/%D1%81%D0%B0%D0%B1%D0%BE-united-nude-united-nude-un175awaxtp6/ Сабо United Nude United Nude UN175AWAXTP6

17 JamesNot JamesNot | E-mail | Web | 24. května 2018 v 2:42 | Reagovat

<a href=http://www.press-release.ru/branches/medicine/ab092d51da293/>лазерная коагуляция сетчатки</a> - косоглазие операция, восстановление зрения с LASIK(ЛАСИК) цена.

18 telunado telunado | E-mail | Web | 30. května 2018 v 4:42 | Reagovat

На поверхности стоп сконцентрирована масса рецепторов, связанных с различными тканями и органами <a href=https://massage-relaks.ru>сколько делать массаж с днем рождения коллеге женщине</a>  Кроме того, приобрела широкое распространение прессотерапия, при ее осуществлении применяется точечное давление <a href=https://massage-relaks.ru/catalog/Tovary-dlya-zdorovya>модели здоровья</a>  Тем, у кого есть так называемый двойной подбородок, а также тем, кто не хочет допустить его появления, полезно делать массаж похлопывающими движениями тыльных сторон ладоней по месту его образования <a href=https://massage-relaks.ru/catalog/pohudeniya>белковые дни для похудения</a> Не только в офисах. Если умеете делать специфический массаж, особенно при проблемах с позвоночником и суставами - только успевайте отдыхать и восстанавливаться. Но есть проблема: ребята, нужно очень беречь руки и собственные суставы! Год работы - и у вас проблем будет больше, чем у ваших клиентов. Поэтому обязательные ванны, мажьте руки маслами, отдыхайте, хорошо заниматься йогой и пропивать 3 - 4 раза в год травы для чистки суставов и сосудов, потому что руки и суставы пальцев, локти и плечи очень засоряются и закрепощаются. https://massage-relaks.ru

19 RobertTig RobertTig | E-mail | Web | 31. května 2018 v 20:19 | Reagovat

Fatty Acid (Drug Ingredient), Ламинин в Украине, купить ламинин, ламинин помог, Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. ламинин и аминокислоты, Отзывы о Ламинине, ламинин, здоровье, иммунитет, бад, фактор роста фибробластов. Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php  

The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN

Заработок без ограничения на аналоге ламинина AminoPure ( aminoBoosters - дешевле ламинина в 4 раза)) от компании Get Your Boom. Объясню за 10 минут в скайпе evg7773 Сайт http://1541.ru без ежемесячных обязательных покупок, без вложений и можно, и даже удобно многим вообще без приглашений. Это и пассив, и работа в партнерской программе с высоколиквидным продуктом, это серьезно, надолго. Это не МЛМ.
Ламинин, это уже прошлое.  Отжившее и потерявшее эффективность. Ламинин - это Дорого. Это почти невозможная для большинства участников в МЛМ возможность зарабатывать хотя бы 200 - 300 usd в месяц. Это система обязательных и очень невыгодных ежемесячных покупок продукта. МЛМ это серьезные заработки для немногих. А пить ламинина при серьезных заболеваниях нужно много.

20 bakuninaabaks bakuninaabaks | E-mail | Web | 3. června 2018 v 17:20 | Reagovat

<img src="http://partnerkalab.ru/wp-content/uploads/2017/12/Kryptex_mayning-520x245.jpg">

<b>Кryptex</b> — абсолютно бесплатная программа, позволяющая заработать криптовалюту.
Данная программа отличается от большинства сервисов для майнинга!

Во-первых, она бесплатная, и это не сервис для клауд-майнинга поскольку здесь многое зависит от мощности компьютера, чем выше производительность компьютера — тем больше можно заработать, а если подключить ферму, то доход будет очень серьёзный.
Во-вторых, разработчики предусмотрели вывод денег множеством способов и даже на прямую на банковскую карточку. Среди прочего есть достаточно привычные: Qiwi, Яндекс деньги и Paypal, вывод минималки 50 рублей.

<b>Воспользоваться сервисом очень просто:</b>

1. нужно скачать приложение;
2. <a href=http://bidfx.ru/www.kryptex.org>зарегистрироваться</a>
3. включить программу;
4. получать выплаты.

Таким образом минимально можно заработать 1500 рублей, получать выплаты при этом можно в биткоинах, рублях, тенге или гривнах.
Более подробно как настроить Кryptex, и повысить свою прибыль  <a href=http://bidfx.ru/kryptex>читайте тут</a>

21 galerf69 galerf69 | E-mail | Web | 3. června 2018 v 21:39 | Reagovat

My new photo blog
http://asslick.photo.erolove.in/?entry.janice
desperate housewives story of lucy and jessie aylar lie fucked lanka couple fucking poets who write about sports punjabi nude photos

22 Romanceant Romanceant | E-mail | Web | 8. června 2018 v 18:29 | Reagovat

Создать web-сайт — это пол дела. Если мы желаем, чтобы наш бизнес в интернете был прибыльным или чтобы  наши статьи прочитали все пользователи интернета, то нужно чтобы сайт занимал лидирующие позиции в поисковой выдаче. Другими словами, его нужно продвинуть в ТОП-10. Как это сделать читайте в статье <a href=http://interesu.ru/index.php/poleznye-sovety/1168-kak-popast-v-top-10-yandeksa-i-google>Как попасть в ТОП-10 Яндекса и Google?</a>

23 nadinepd11 nadinepd11 | E-mail | Web | 9. června 2018 v 23:35 | Reagovat

Hi reborn website
http://latex.xblog.in/?post.molly
erotic ebooks free gay erotic books sexy women fetish erotic thrillers

24 susanagx60 susanagx60 | E-mail | Web | 10. června 2018 v 3:19 | Reagovat

Sexy tranny  
http://dickgirl.replyme.pw/?private-angela
  freeshemale.cum free shemail movie shemeal sex movies semales video trannysex

25 ingridkq18 ingridkq18 | E-mail | Web | 10. června 2018 v 13:56 | Reagovat

Come-hither shemales  
http://shemales.blogporn.in/?blog-melissa
  free transexual fuck videos s hemale sex shamale freeshemalemovies.com seamale sex

26 Елена Куликова Елена Куликова | E-mail | Web | 13. června 2018 v 10:54 | Reagovat

Спасибо! Интересно написано !

27 RobertTig RobertTig | E-mail | 15. června 2018 v 1:43 | Reagovat

Диабет и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

<a href=https://www.getyourboomback.com/#_l_2ps>Kup Analog Lamininu AminoPure (AminoBoosters) w Polsce tansze 4 razy</a>

CrowdFunding International (eu) SKAM. Does not pay out money.(Краудфандинг)Мошенники. Не платят.

28 StephenApogs StephenApogs | E-mail | 19. června 2018 v 18:49 | Reagovat

Замена ( Аналог) ламинину, это AminoBoosters ( AminoPure) 1 в 1, но дешевле в 4 раза и выпускается Только на знаменитом  Экстракте YТE.
В 1 капсуле 400 - 420 мг, а  в ламинине 200.  Мир узнал о Ламинине в 2011 году, когда его начали выпускать на норвежском экстракте YТЕ из инкубированного оплодотворенного куриного яйца,  который  создал д-р Эскеланд. Ламинин творил чудеса в восстановлении здоровья там, где медицина ничего не может сделать априори. Название продукта не важно. Главное, что Восстановление ( не лечение) дает именно Экстракт YТE, его количество в 1 капсуле. Это почти панацея, настолько хорош экстракт. Можно не верить, но факты есть факты. И отзывы в интернете говорят об этом. Главный минус Ламинина -  Дорого, так как для получения эффекта пить надо МНОГО. А заработать хотя бы $200 в МЛМ Laminine LPGN могут немногие.  Пришло время более дешевого и эффективного Aminoboosters ( AminoPure) на том же сырье, тоже д-р Эскеланд, та же технология. И заработок без обяз. ежемесячных покупок, без копейки затрат, без приглашений,  на пассиве с 1-го шага доступен любому. Это партнерка.
Консультации по скайпу evg7773
Подробно на сайте http://1541.ru

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

29 redmeSpime redmeSpime | E-mail | Web | 20. června 2018 v 0:07 | Reagovat

Продажа сериалов на двд дисках- основной вид деятельности компании "SerialExpress". Мы отправляем товар гражданам со всех регионов РФ. Реализуются не только контент для взрослых, но и масса занимательных мультсериалов и познавательных документальных фильмов. По сравнению с обыкновенными сервисами, которые предлагают фильмы на DVD-дисках, мы можем предоставить следующие преимущества:

1.    Мы предлагаем сериалы по самым низким ценам, так как нам не нужно оплачивать аренду помещения, а также начислять зарплату продавцам салона.

2.    У нас Вы сможете заказать последние новинки кинематографа, ведь мы уделяем особое внимание новым поступлениям. Количество наших сериалов не перечесть, весь контент сортируется по жанрам. Все представленные на сайте фильмы пользуются постоянным спросом.

3.    Предлагаем <a href=http://serialexpress.ru>теленовеллы купить</a>, не вставая с дивана. Для оформления заявки просто перейдите на наш сайт, и заполните краткую онлайн-форму. После этого посылка с DVD диском будет отправлена в Ваш населённый пункт.

4.    Для постоянных и оптовых покупателей мы предлагаем дополнительные скидки - от количества приобретенных дисков будет зависеть их конечная цена.

Наш магазин сериалов предлагает купить многосерийный фильм целиком, либо по частям (посезонно). Со своей стороны, мы можем гарантировать полную конфиденциальность каждому клиенту.

Все представленные на нашем сайте сериалы записаны на диски в современном качественном формате AudioVideointerleave. Независимо от того, какую технику Вы будете использовать для просмотра, мы гарантируем яркое и четкое изображение и качественный полноценный звук. Если Вам придёт испорченный диск, мы всегда готовы бесплатно заменить его на новый.

Обратившись к нам, Вы больше не будете тратить много времени, чтобы найти фильм для вечернего просмотра - наши специалисты помогут заказать диски сериалов нужного жанра. Наш сайт не содержит навязчивой рекламы, которая отвлекает от выбора фильма.

Переходите на сайт нашего интернет-магазина прямо сейчас, чтобы купить сериалы почтой, и скрасить предстоящий одинокий вечер или выходной день! Покупая DVD диски, Вы создаёте собственную библиотеку фильмов, которые будут ассоциироваться с конкретными периодами Вашей жизни. Так, спустя несколько лет, Вы сможете просмотреть яркие моменты любимого сериала, и вспомнить приятные мгновения из прошлого. При этом цифровые файлы, которые Вы качаете из Интернета безвозвратно забываются. Выбирайте наш Интернет-магазин для покупки фильмов и наслаждайтесь просмотром сериалов неограниченное количество раз!

--
#35182

30 dirafaborb dirafaborb | E-mail | Web | 20. června 2018 v 6:06 | Reagovat

Интернет-магазин "Часы и механизмы" предлагает гражданам РФ (кроме Дальневосточного округа) <a href=https://watchgears.ru>купить наручные часы дешево</a>. У нас представлены часы для женщин, мужчин и детей.

Купить наручные часы российского производителя, а также изделия известных мировых брендов - отличный выбор подарка для дорогого Вам человека. Компании - производители из Китая, Великобритании, США, Южной Кореи и Японии предлагают качественные и современные модели часов.

Заказывая часы у нас, Вы не ограничиваете себя в выборе, ведь главное преимущество нашего магазина - предоставление клиенту действительно огромного ассортимента товара. Материал корпуса изделия также может быть разным, а именно: пластиковым, стальным, титановым, каучуковым, бронзовым и не только.

В нашем интернет - магазине любой житель России может купить стильные наручные часы с кварцевым, механическим, электрическим и смешанным типом механизма.

Мы регулярно следим за модными тенденциями в мире аксессуаров, поэтому наряду с традиционными и классическими моделями закупаем современные инновационные механизмы, к примеру, часы с Bluetooth, будильником, вибрацией и дополнительными циферблатами (действующими или имитируемыми).

Разнообразие моделей удивит каждого покупателя. В нашем магазине Вы можете купить недорогие электронные часы наручные с разным способом отображения времени: аналоговым, цифровым, светодиодным, комбинированным. Для удобства наших покупателей мы предлагаем воспользоваться специальными фильтрами поиска, чтобы быстро подобрать часы нужной модели. Так, отметив желаемые параметры и стоимость изделия, Вы в считанные минуты найдёте оптимальную модель наручных часов.

Для того, чтобы купить российские механические наручные часы или продукцию иностранного производства, просто добавьте понравившийся товар в корзину, и перейдите к оформлению заявки на покупку. Мы работаем только по предоплате, поэтому Вам сразу же нужно будет оплатить покупку. После того, как Вы осуществите оплату заказа, мы отправим посылку по адресу, который Вы укажите в заявке.

Доставку товаров мы может осуществить почтой и различными логистическими компаниями - на нашем сайте Вы можете сами выбрать способ доставки. Обратите внимание на то, что мы предлагаем бесплатную доставку для тех клиентов, которые сделали заказ на сумму 5000 рублей.

Появились вопросы к нашим сотрудникам? На сайте Вы найдете все необходимые для связи контактные данные. Наш магазин работает с понедельника по субботу  с 10 утра до 6 часов вечера. Бесплатно поможем подобрать товар и оформить заявку!

--
#35184

31 ashleekh4 ashleekh4 | E-mail | Web | 26. června 2018 v 0:44 | Reagovat

Original project
http://photo.tube.erolove.top/?post.katy
toon porn the simpsons resses porn do people use condoms porn adult nude porn flash free teen porn amateur

32 RobertTig RobertTig | E-mail | 26. června 2018 v 8:55 | Reagovat

Волосы и ламинин, Старость и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters ( аналог ламинина 1 в 1 )единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA. Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

33 jaydm2 jaydm2 | E-mail | Web | 26. června 2018 v 19:16 | Reagovat

Unique domestic stage instead of project:
http://lina.web1.telrock.net

34 RobertTig RobertTig | E-mail | 5. července 2018 v 7:58 | Reagovat

Фибромиома и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

http://1541.ru Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN.

http://1541.ru Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 3-7 раз. Продукт спасает, Когда медицина бессильна. Не лекарство. Не МЛМ

35 millicentwd3 millicentwd3 | E-mail | Web | 6. července 2018 v 8:26 | Reagovat

New gay site  
http://men.sexblog.pw/?page.jonathon
  gay bottom gay wallpaper gay chat room gay gif gay meeting places

36 Charleskaw Charleskaw | E-mail | Web | 16. července 2018 v 4:29 | Reagovat

добродушный сайт http://bob-24.bz/

37 Michaelbaica Michaelbaica | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 21:31 | Reagovat

this contact form <a href=https://rentaremotecomputer.com>rent a computer</a>

38 Kennethmap Kennethmap | E-mail | Web | 10. srpna 2018 v 23:44 | Reagovat

<a href=https://Cashpro.cc/forumdisplay.php?f=27>нужно обналичить</a> - куплю ип с рс, ищу обнал

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama