3. Díl

1. června 2012 v 20:00 | A girl in the sky with diamonds |  Nikdy si ho nevezmu!
opět přednastaveno, ale dneska vám už nepovím, kde jsem tentokrát:)
Musím říct, že tahle FF mě neskutečně baví psát:) fakt:) takže teď už jenom aby to někoho bavilo číst:)
ENJOY!
A girl in the sky with diamonds3. Díl

"Mami, tati, Dennise, Paule a všichni ostatní."zahájila jsem svůj projev. "S Joem jsme v sobě našli zalíbení, takže souhlasíme s tím, že se vezmeme." Nemohla jsem uvěříit, že jsem takovou nehoráznost vypustila z pusy. Ale šlo to přirozeně.

"A chceme se vám taky omluvit za to, co jsme předtím říkali. Bylo to moc unáhlené."dořekl za mě Joe.

"Já věděla, že nakonec přijdete k rozumu!"vypískla Dennise a táta začal mojí mámu ovívat kapesníčkem, protože vypadla, že se složí k zemi. Mezitím Dennise dál švitořila. "Takže, datum ani nic zatím nebudeme plánovat. Ale vybrali jsme na druhé straně města jeden dům - Tam budou naše rodiny bydlet společně a vy tam pak budete žít i po svatbě, než si najdete něco svého." V duchu jsem se zaradovala. Tohle je pro můj plán ještě lepší!¨

"A kdy se tam přestěhujem?"zeptala jsem se. Snažila jsem se nedávat ak moc najevo, že se na to těším.

"Co nejdřív. Je to tam už připravené, takže můžem vlastně začít hned. Páni, nemůžu uvěřit, že se budeš ženit, Joe!" Dennise skočila Joeovi kolem krku, ten zavrávoral a měl co dělat, aby nespadl.

Všichni nám pak pogratulovali a máma (když se vzpamatovala ze šoku, že souhlasíme se svatbou) okamžitě šla obvolat celou naší rodinu, aby je o tom informovala. Měla jsem silné podezření, že babička tu zprávu do zítřka rozšíří po celém západním pobřeží.

O týden později:
"Tak už se rozluč se starým domem, Annie. Musíme jet, Jonasovi čekají."volala na mě máma z auta.

"Můžeš na mě někdy muvit tak, aby to u kolemjdoucích nebudilo dojem, že voláš na zlobivé a nechápavé pětileté dítě?"zašklebila jsem se na ní. Naposledy jsem se podívala na náš dům, pak jsem popadla svůj obrovský kufr, hodila ho do auta a nasedla dozadu. Začala nová kapitola mého života, tedy aspoň podle mých rodičů. Já měla v plánu akorát zrušit tu zatracenou svatbu.

Když jsme přijeli před náš nový dům, byla tam už nastoupená rodina Jonasů v čele s Joem s třemi růžemi pro mě na uvítanou. Potlačila jsem záchvat smíchu, vystoupila z auta, přijala květiny, Joeovi lípla pusu na tvář a přivítala se s ostatními. Pak jsme šli dovnitř.

Větší dům jsem nikdy neviděla. Měl tři patra - dole byl obrovský obývák, velká kuchyň a pokoj pro hosty, v druhém patře měli pokoje moji rodiče a rodiče Joea a vedle nich měli svoje kutlochy Frankie a Suzan. A poslední patro bylo takzvané "patro velkého spiknutí", jak to nazval Joe. Bydleli jsme tam já s Joem, pochopitelně, Nick a Kevin. Nicka s Kevinem jsme do našeho plánu zasvětili už na začátku a oni s tím naprosto souhlasili. Nick dokonce pomohl nanosit nahoru obrovské repráky, které měly sloužit k naší první odrazovací akci. Byla to slavná akce Elvis. Jednoduše z těch repráků měla ve dne v noci znít na plné pecky hudba padesátých a šedesátých let, kterou naši rodiče nesnášejí. Já jí tedy miluju a Joeovi je celkem ukradená, ale hlavní byl efekt u rodičů.

Akce Elvis začala týden po nastěhování. A byl to fakt hukot.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Łilly Łilly | Web | 1. června 2012 v 21:25 | Reagovat

wooow .. úžasný díl :-D  :-D
jsem zvědavá jak to bude pokračovat .. tak honem další díl :-)

2 Andy Andy | Web | 1. června 2012 v 22:04 | Reagovat

Jéééj, tak to jsem zvědavá jak se to bude odvíjet dál, tak honem pokračování! :-) ;-)

3 Nika Nika | Web | 3. června 2012 v 16:51 | Reagovat

Akce Elvis :D Já z tebe umřu :D A rodiče nesnášející hudbu 50. a 60. let? Ještě že takovou mamku nemám !:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama