4. Díl

3. června 2012 v 18:30 | A girl in the sky with diamonds |  Nikdy si ho nevezmu!
tramtadadá! Vrátila jsem se z neřeknu-odkud a mám tu pro vás nachystaný nový díl!!
Moc mě těší, že komentujete:) Pročítám si to tu a divím se, jak se vám taková blbost může líbit:)
takže jako vždycky ENJOY READING.
A girl in the sky with diamonds.4. Díl

"Zlatíčko, vím, že jste s Joem našli společnou vášeň pro hudbu, ale, prosím, nemohli byste to na minutku alespoň trochu stáhnout?" Máma na mě mluvila ode dveří s šátkem na hlavě, špuntama v uších a třema ibalginama v sobě. Akce Elvis trvala už něco přes dva týdny. A fungovala ještě líp, než jsme mysleli. Rodiče z nás byli na prášky, ale podle odposlouchávacího zařízení, co dal Kev do kuchyně, doufali, že nás to brzy přejde a zas se srovnáme do normálu. To jsme ale (pro nás bohudík, pro ně bohužel) neměli ani trochu v plánu.

"Maminko, rock n' roll se musí poslouchat nahlas, jinak to není rock n' roll!"zařvala jsem na ní, abych přehlušila bicí a kytary. Máma obrátila oči v sloup, chytla se za hlavu a odešla pryč, nejspíš pro další špunty do uší.

Joe vyšel zpoza skříně a plácli jsme si. "Jo!"

Kevin přišel z vedlejšího pokoje a hned za ním Nick. "Tvoje máma si právě šla do kuchyně pro další prášek a ta naše už jenom leží na gauči a mumlá cosi o debilních padesátých letech."zazubil se Kevin. "Daří se to, snoubenci."

"Neříkej nám tak!"ohradili jsme se s Joem jednohlasně.

"Proč?"smál se Nick. "Je vždycky sranda sledovat vás dva naštvaný."

"Kašli na to." Joe ho dloubnul loktem do žeber. "Elvis funguje, takže jaký je další plán?"

Nick s Kevem se na sebe významně podívali a pak jednohlasně řekli: "Dredy a tetování."

"Kurva!" Jednohlasná reakce mě a Joea. "Tohle nemyslíš vážně." Joe zavrtěl hlavou.

"Ale jo."odporoval mu Nick. "Musíte to udělat, jesliže nechcete mít do konce roku prstýnky na rukou." Měl pravdu. Pokud jsme se s Joem neměli vzít, což jsme ani jeden nechtěli, tohle bylo nutné.

"Fajn."přikývla jsem.

Kevin se zaculil. "Já věděl, že nejste blbý."tlesknul do dlaní. "Zítra jste obědnaný do toho tetovacího salonu vedle toho obchodu s růžovejma koženejma botama. Adresu si nepamatuju. A Annie, tobě tam potom udělaj i ty vlasy."

"A co já?"

"Joe, ty dredy mít nemůžeš. Neměli by ti je z čeho uplíst."zmrazil ho Kevin pohledem.

"Juchů!" Joe začal skákat radostí po posteli.

"Ale tetování budeš mít stejně!"zařvala jsem na něj.

"To je jedno, ale nebudu mít zavšivenou a slepenou celou hlavu! Juchů!"

"Bože, to je ale vůl." Nick zavrtěl hlavou nad chováním svého bratra a sedl si na postel. Byla jsem mu hodně vděčná a Kevinovi taky. Neustále rodičům líčili, kde všude nás s Joem viděli se líbat (což samozřejmě vůbec nebyla pravda) a jak jsme spolu strašně nechutný, když si říkáme "medvídku" a "pusinko". To samozřejmě taky není pravda. Kevin namontoval do kuchyně odposlouchávací zařízení, abychom věděli, jak jsou na tom rodiče s nervy. A výsledek - byli z nás zoufalí, ale svatbu zrušit nehodlali. Taky nebylo v plánu, že by to vyšlo takhle brzo. Pořád jsme ještě měli v kapse dost dalších nápadů.
Další den jsme všichni čtyři (já, Joe, Nick a Kev) stáli před tetovacím salonem.

"Já tam nejdu!" Joe se držel nejbližšího sloupku a hystericky řval, že tam nepůjde. "Zkazí mi to celé moje sexy tělo!"

Měla jsem toho fakt plné zuby. Včerejší noc jsem strávila tím, že jsem seděla před zrcadlem a přestavovala si, jak budu vypadat s dredy na hlavě místo svých dlouhých světle hnědých vlasů. Dneska už jsem k tomu byla skoro odhodlaná, jen můj "manžel" se choval jako srab.

"Joe Jonasi!"okřikla jsem ho. "Pokud se hnedka nepřestaneš chovat jako malej fakan, tak se prostě na jaře vezmeme! Budeš na sobě mít otřesný upnutý sako a růžovou košili, dáš mi pusu před oltářem a jestli se z toho oba nepozvracíme, tak se pak budem navzájem krmit svatebním dortem!"

Takhle představa byla pro Joea asi tak strašlivá, že vstal od toho blbého sloupku, nasadil křečovitý úsměv a šel za Kevem do salonu. Nick ho pro jistotu chytnul za paži, pro případ, že by ho napadlo zdrhat. Ale k tomu naštěstí nedošlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Łilly Łilly | Web | 4. června 2012 v 0:30 | Reagovat

woow .. dobrý, úžasný díl :D
jsem zvědavá jak to bude pokračovat :-) honem další

2 Andy Andy | Web | 4. června 2012 v 17:21 | Reagovat

Jééééj, tak to je drsné. Oba potetovaní, to jsem zvědavá, co si nechají udělat a jak to na konec dopadne s těma dredama! :D

3 Nika Nika | Web | 4. června 2012 v 21:51 | Reagovat

Chudáci :D Ale neee, dredy neee :( :D A tetování joo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama