6. Díl

7. června 2012 v 20:00 | A girl in the sky with diamonds |  Nikdy si ho nevezmu!
další díl je na světě:) tenhle je sice docela o ničem, ale pak se to už rozjede na plné koule, to se nebojte ;)
ENJOY!
A girl in the sky with diamonds


6. Díl

Naším dalším bodem v plánu bylo stýkat se s podivnou společností. Joe se původně obával, že si do domu budeme muset navést motorkáře a punkáče, ale nakonec přišla spása v podobě mých kamarádů z dramatického kroužku. Stačilo jedno odpoledne, aby jsme dali dohromady kostýmy a líčení a pak už mohla proběhnout návštěva.

"Annie! Kdo to je?"máma a Dennise přiběhly z kuchyně, zděšeny tím, co vidí. Upřímně, já bych byla taky, kdyby mi tahle parta vlezla do domu společně s potetovanou dcerou, co má na hlavě dredy. Kamarádka Violet našla ve skříni svojí sestry ultrakrátkou koženou sukni a pod ní si vzala roztrhané síťované punčocháče. V černých jehlách na obří platformě sice moc neuměla chodit, ale od toho odpoutalo pozornost černé tričko s nápisem Fuck U a kožená bunda. Taky make-up byl přímo hrozivý (vážně, kdybych jí potkala na ulici v noci, asi bych zdrhala jako o život).

"Tohle jsou mí kámoši."pokrčila jsem rameny a na tváři jsem jako vždy měla oslnivý úsměv. Joe ke mně okažitě přišel, vzal mě za ruku a řekl: "Dovolte mi je představit. Violet, zvaná Mrtvá nevěsta. Tohle je Rockerka a Drtič a tohle je zase Havran."ukazoval postupně na moje kamarády navlečené v kostýmech drsňáků.

"Proč ti říkají Havran?"zeptala se máma, pravděpodobně proto, že jí ta přezdívka připadala nejméně hrozivá.

Daniel, kterému ta přezdívka teď patřila, se zatvářil tajuplně a hlubokým hlasem odpověděl: "Kdysi jsem míval havrana. Jednou jsem ho vzal s sebou do školy a on vyklovl jednomu učiteli oko."

Máma vykulila oči, zamumlala něco o polévce a společně s Dennise prchla do kuchyně. Naznačila jsem kamarádům, že se ještě nemají smát a odvedla jsem je nahoru.

"To je pecka! Kam se na tohle hrabe divadlo, takovouhle srandu tam nezažiješ!"rozesmál se Christian, jinak zvaný Drtič, který hned po škole začal hrát v jednom z městských divadel.

"Hele, a vy ste se fakt měli brát?"zeptal se Daniel se zvědavostí. Věděla jsem, že jsem Danielova školní láska, vyznal se mi už v prváku, ale nevěděla jsem, jestli ke mně pořád ještě něco cítí. Ale na tom teď nesešlo.

"No jo."odpověděla jsem.

"Ale nebudem."dodal Joe.

"No o tom nepochybuju."zasmála se Betty, ketrá si zvolila přezdívku Rockerka. "Pokud budou mít všechny vaše akce takovýhle rozměry, vašim rodičům brzo dojde trpělivost."

Joe se zvedl z postele, zapnul rádio a domem se okamžitě rozléhali Rolling stones.

"Potřebujem něco, co podniknout, aby nás měli naši konečně plný zuby."řekla jsem a snažila se přeřvat hudbu. "Ne, že by mi ty dredy nevadily, myslím že jsou i docela hezký, ale nechci se s Joem cicmat pokaždý, když nás rodičové uvidí."povzdechla jsem si. Trvalo to už asi měsíc. A já měla plné zuby naší přestírané lásky.

"Co nabourat auto pod vlivem drog?"navrhla Violet.

"Já nefetuju a nikdy nebudu!"vykřikli jsme s Joem současně. "A kromě toho nemáme auto k nabourání."dodal Joe.

"Nechte se nachytat při sexu."nadhodil Daniel, jakoby nic.

"Tenhle tvůj návrh budu ignorovat."zpražila jsem ho pohledem. "Žádný sprosťárny dělat nebudem."

"Řekněte, že si necháte píchnout piersingy do nosu a hned po svatbě odjedete do Tibetského kláštera rozjímat na zbytek života. A kvůli věrohodnosti se Joe stane vegetariánem a na pár týdnů i buddhistou."řekl Christian.

"Joe se stane buddhistou a vegetariánem?!" Joe to naštvaně zopakoval. "Annie si mezitím půjde na mši a dá si tam krocana?"

"Vegetariánka jsem už od třinácti a to, že jsem buddhistka, uvádím při každým sčítání lidu."zasmála jsem se. "Můj milý muži, na to, že se máme na jaře brát, toho tedy o mně moc nevíš."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Łilly Łilly | Web | 7. června 2012 v 20:38 | Reagovat

wooooooo :-D  :-D
dobrý díííííííl :D  :D
jsem zvědavá jak to bude pokračovat .. takže honem další díííííííííííííl :-D  :-D

a teď to nepíšu pozdě v noci .. píšu to v přijatelnou hodinu :-D  :-D

2 Nika Nika | Web | 9. června 2012 v 18:12 | Reagovat

Směju se, až mě břicho z toho bolí :D. Domácí mazlíček havran? :D Jesli mě někdy rodiče budou nutit do svatby, použiju tvoje nápady ! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama