9. Díl

13. června 2012 v 20:00 | A girl in the sky with diamonds |  Nikdy si ho nevezmu!
wohou, snad nikdy mě víc nebavila psát nějaká FFka:)
ENJOY!
A girl in the sky with diamonds.


9. Díl

Ráno jsem se probudila v Joeově objetí. Zůstal u mě přes noc, protože usoudil, že asi nejsem dost v pohodě na to, abych mohla být sama. Připadalo mi to trochu přehnané, ale budiž.

Pořád jsem se cítila strašně.

Posadila jsem se na posteli a protáhla si ztuhlé ruce. Pohled mi padl na nápis na mém lýtku - Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe. Došla jsem k oknu a nechala se tam ozářit sluneční září. A nic. Nick a jeho city tu byli pořád a já pořád naprosto netušila, co s tím dál. Povzdechla jsem si.

"Co je?"Joe si promnul oči a překvapeně se na mě díval.

"Na jaře bychom se měli brát, tvůj bratr mě miluje, Lennonův citát nefunguje a bolí mě hlava."shrnula jsem mu to do holých faktů. "Ale jinak se vůbec nic neděje."

"To bude dobrý."snažil se mě utěšit. "Víš co? Urychlíme to, co říkáš?"

Zpozorněla jsem. Jestli jsem teď něco opravdu chtěla, tak tuhle věc rychle skončit a jet někam pryč. "Jak, urychlíme?"

"No, chtěli jsme přece ještě chvíli prudit, než jim oznámíme náš úmysl s Tibetem, že?"Joeovi v očích tančily jiskřičky. "Tak co navrhnout Tibet hned teď, aby už jsme to měli za sebou?"

Zamyslela jsem se. Měli jsme menší šanci, že to vyjde, ale zjišťovala jsem, že mi na tom nezáleží. Podívala jsem se zpět na Joea a příkývla jsem.

"Fajn. Tak dneska?"

Opět jsem přikývla.

-----
Joe potom odešel do svého pokoje a já se zatím převlékla a umyla. Aby naši měli důvod mít strach o moje psychické zdraví, nalíčila jsem se ve stylu emo, oblékla se celá do černého a rozhodila po zádech dredy. Pak jsem šla do Joeova pokoje.

Tam sice nebyl můj snoubenec, ale čekal tam Kevin.

"Tak jestli takto chodíš oblečená a nalíčená i před Nickem,"zděsil se mého vzezření, "tak teda vážně netuším, co na tobě vidí."

"To netuší nikdo na týhle planetě, hochu. A nemůžem se bavit o něčem jiném?"povzdechla jsem si.

"Jasně, promiň. Slavíme úspěch."zazubil se. "Všichni naši rodiče dneska uspořádali velký sraz v kuchyni a co myslíš, že bylo hlavní probírané téma?"

"Nechám se podat."

"Určení datumu svatby. Ale nedošlo k tomu, víš proč? Protože tu svatbu nikdo nechce, jo!"vyskočil z postele a plácnuli jsme si dlaněmi. "Naši rodiče jsou na tebe naštvaní, že máš na jejich synáčka příšerný vliv a tvoji jim na to řekli, že jestli si tohle o vaší rodině myslí, tak teda žádná svatba nemusí být. A od tý doby v kuchyni nezaznělo ani slovo."

Vykouzlilo mi to úsměv na tváři. Úspěch byl na dosah.

"Co tu slavíte beze mě?"ozval se za mnou Joeův hlas, tak jsem se otočila a v ten okamžik mě témeř ranila mrtvice. Joe měl před zrcadlem asi stejný nápad jako já, protože kolem očí měl tlusté černé linky a celkově vypadal celkem odstrašující.

Joe se mě taky lekl, protože jak spatřil můj obličej, tak se otočil a začal utíkal pryč, jenomže narazil do stěny a sesunul se na zem. Kevin vyprskl smíchy. Já se po chvíli taky rozesmála a když se Joe vzpamatoval, tak se k nám přidal. Dopadlo to tak, že následujících pět minut jsme se všichni chechtali jako šílenci.

Když už nás to konečně přešlo, sdělili jsme Kevinovi, co právě jdem říct našim. Že si zaprvé jdem dneska napíchat nějaký piersingy do uší, rtů a nosů a za druhý že hnedka po svatbě odjedeme do Tibetu někam do kláštera v horách a po zbytek svého života budem rozjímat.

"Proboha to je taková kravina, až je to geniální!"Kevovi se rozzářily oči. Jdu s váma a vezmu s sebou i Nicka!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Łilly Łilly | Web | 13. června 2012 v 23:40 | Reagovat

ouuuu jeee .. jsem zase prvnííí :-D :-D
tak máš tady zase ode mě jeden komentář :D  :D doufám, že bude potěšující :D  :D
woooow .. na to se nedá nic říct, než wooow :-D  :-D
úžasný díl, tak jako vždycky .. jsem zvědavá jak to bude pokračovat .. takže honem dalšííííííííííííííí :-D  :-D

2 Nika Nika | Web | 19. června 2012 v 23:18 | Reagovat

:D:D:D:D co oni ještě nevymyslí !:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama