Kecy v kleci

I'm looking through you...you're not the same!!

4. června 2012 v 21:52 | A girl in the sky with diamonds
Dneska byl den blbec...nejen že jsem pořád nevyspaná z víkendu a minulího týdne, takže činost, ketrou jsem dneska dělala nejčastěji je zívání a hned potom mnutí ospalých očí, co se neustále chtěly zavírat.
Ale taky jsem ve škole přemýšela o lidech, co tam se mnou chodí...jak jsme se od začátku roku všichni změnili. A to k horšímu. Myslím tím i sebe, stává se ze mě něco, čím jsem nikdy nechtěla být a já to nijak nedokážu ovládat, vymykám se sama sobě z rukou...


měla bych teď dělat fůru jiných užitečnějších věcí, než sem vypisovat blbosti, co nikoho nezajímají.
Měla bych se třeba učit děják, ne snít zároveň o jednom klukovi z mé blízkosti a zároveň o Dhanim Harrisonovi, který se tenhle týden žení (My heart is totally broken!!)

Pokud jste v článku došli až sem s nadějí nějaké převratné myšlenky na konci, tak se hluboce omlouvám, že jsem vás zklamala. To víte, internet je dneska plný zdeptaných nevyspalých puberťaček (a to několikanásobně platonicky zamilovaných) a vy jste právě jen narazili na jednu z nich! A girl in the sky with diamonds.

Vítej!

25. května 2012 v 23:38 | A girl in the sky with diamonds
Tak nevím, co se běžně říká takhle na úvod.
Prostě vítejte na mém blogu!
V budoucnu byste tu měli najít fan fictions o skupině Jonas brothers (kterým sice už extra nefandím, ale baví mě s nimi psát).
Doufám, že vás zaujmu svým psaním, fantazií nabo alespoň osobností a že se sem budete rádi vracet.
Tak někdy. Čau.
 
 

Reklama
Reklama